Radisson BLU Sobieski

hotel jan iii sobieski warszawaHotel Radisson BLU Sobieski to elegancki hotel zaprojektowany i wykonany przez polsko- austriacki zespół. Do dyspozycji gości jest 427 komfortowych pokoi wyposażonych m.in. w: klimatyzację, pełne zabezpieczenie przeciwhałasowe, programy telewizji satelitarnej i kanały radiowe, potrójny system zabezpieczający zamki, suszarki w łazienkach.


W Hotelu Radisson BLU Sobieski można także zjeść smaczny obiad w eleganckiej, a zarazem przytulnej restauracji ,,Marysieńka,, oraz zorganizować konferencję w salach konferencyjno – bankietowych.

3 opinie

Tomi 

Profesjonalna obsługa, dosyć duże i dobrze wyposażone pokoje. Pod względem jakości wykończenia pokoi nie można mieć nic do zarzucenia. Drobne poprawki powinny zostać wykonane w łazience. Bardzo dobre posiłki. Byłem pod naprawdę dużym wrażeniem. Brawa dla szefa kuchni. Hotel oceniam bardzo pozytywnie.

Mateusz Sosnowiecki 

Hotel położony w dosyć dogodnym miejscu. Nie miałem żadnego problemu z dojazdem co zdarzało się w przypadku innych hoteli. Obsługa stanęła na wysokości zadania. Wyśmienita kuchnia. Drobnym minusem są odrobinę wyższe ceny za wszelkie udogodnienia typu internet, telewizja porównując z innymi hotelami, których byłem gościem. Niestety płatny okazał się także parking, ale podsumowując uważam, że warto. Polecam z czystym sumieniem.

Konrad D. 

Bardzo efektowny i dobrze odrestaurowany hotel. Pokoje przestronne i przytulne. Drobnym minusem był brak indywidualnej klimatyzacji. Jeżeli chodzi o kuchnię – bardzo smaczna!. Jest to niewątpliwie wyróżniająca się zaleta tego hotelu. Obsługa bardzo miła jak i cały pobyt.

Oceń ten hotel